1382 ONICE TROPICAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1382 |
| Color | ORANGE AND BLACK |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 11 |
| Length | 260cm / 102inch |
| Height | 135cm / 53inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2120kg |